+420 734 620 617 penzion@penzionrozmberk.cz

Uvažujete kam o Velikonočních svátcích 2017? Přijeďte do jihočeské Třeboně, v našem penzionu máme ještě pár pokojů volných.

Letos jsou velikonoční svátky až v druhé polovině dubna, a to je již jaro v plném proudu, a tak kromě relaxu a procházek, můžete vyrazit i na kole a zdolat pár desítek kilometrů 🙂 – jsme přece na rovince, po třeboňských cyklostezkách!

Termín velikonočních svátků: 14. – 17. dubna 2017, děti mají velikonoční prázdniny již od čtvrtka 13.4.

Na Velikonoce se tak nabízí velmi vhodná příležitost užít si prodloužený víkend s rodinou či přáteli, a proto Vás zveme k nám do penzionu Rožmberk.
Město Třeboň standardně připravuje na Velikonoce kulturní program a i v okolí se každoročně o Velikonocích děje mnoho zajímavého.

Můžete navštívit zámek, kde budou v tyto dny tradiční prohlídky doprovázené výstavou květin s názvem: Amarylis na zámku (8. – 17. dubna), 15. dubna se koná v Třeboni Vinařský bál a po celou dobu svátků, od pátku 14. 4. do pondělí 17. 4. 2017 se v areálu Pod Světem koná oslava Velikonoc s hudbou k tanci i poslechu, s bohatou nabídkou gastronomických specialit a další velikonoční nabídkou.

Neváhejte a přijeďte, nebudete litovat!!! Ubytování v našem moderním penzionu si užije i velmi náročný klient 🙂