+420 734 620 617 penzion@penzionrozmberk.cz

Fotogalerie

Pokoje v přízemí

Moderně zařízené pokoje poskytnou komfortní ubytování a dostatečný prostor celé rodině. K vybavení patří samostatná koupelna s wc, minilednička a rychlovarná konvice. Apartmán navíc disponuje i kuchyňským koutem. Na přání vám zapůjčíme dětskou postýlku i sedačku. V prostoru celého penzionu je dostupná síť wi-fi. Interiéry jsou nekuřácké.

Pokoje v patře

Pro příjemné posezení s přáteli můžete volně využívat společenskou místnost, venkovní terasu, i vhodně řešené relaxační koutky v prostoru celého penzionu. Veškeré vybavení je laděné v příjemných tónech. V případě zájmu uzpůsobíme společné prostory vašim potřebám.

Společné prostory a exteriér

Nově vybudovaný penzion Třeboň s kompletním zázemím pro příjemnou a pohodovou dovolenou rodin s dětmi. Můžete využít venkovní terasy, posezení u ohniště. Dětem je k dispozici uzavřená zahrada s trampolínou a prolézacími prvky. Parkování a uložení sportovního vybavení je řešeno soukromým parkovištěm a zastřešeným kolostavem. Celý areál je udržován v perfektní čistotě.

Letecké snímky

Penzion je umístěn v náruči zeleně v bezprostřední blízkosti řeky Lužnice a třeboňských rybníků. Celé okolí je protkané sítí cyklostezek a tras pro pěší turistiku. V klidném prostředí můžete nerušeně relaxovat nebo aktivně sportovat.

Společné prostory